Pomorska Platforma Pracy

about-us

O Pomorskiej Platformie Pracy

Pomorska Platforma Pracy to jeden z głównych dostawców usług HR, wywodzący się z Trójmiasta. Jako członek grupy Techno – Service S.A, możemy poszczycić się ponad 40-letnią tradycją. Nasze początki to Studencka Spółdzielnia Pracy przy Politechnice Gdańskiej.

Od wielu lat pomagamy i doradzamy naszym klientom w zakresie usług HR. Dzięki naszemu wsparciu kilka tysięcy osób rocznie znajduje pracę zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.

Naszą dewizą jest rzetelność, sumienność i stałe podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług. Zapewnimy Państwu sprawną obsługę i terminowość realizacji zleceń. Nasi Klienci są naszymi partnerami.

Nasze działania w sektorze usług Human Resources nie ograniczają się jedynie do rekrutacji i selekcji personelu. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza oraz doświadczenia pomaga nam w skutecznej realizacji wielu różnych projektów z dziedziny zasobów ludzkich.

W trosce o satysfakcję naszych klientów wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością, obejmujący wymagania Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą EN ISO 9001:2001 oraz Systemu Zarządzania Środowiskowego zgodnego z normą EN ISO 14001:2004. Jako agencja pośrednictwa pracy w pełnym tego słowa znaczeniu możemy również poszczycić się Certyfikatem Ministra Gospodarki i Pracy o numerze 9225.

Jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej o zakresie naszej działalności, o tym, co robimy, zapraszamy do zakładki DLA PRACODAWCÓW, gdzie zapoznasz się ze szczegółowym opisem naszych usług.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress